Ticket (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Quantity
cs: Množství

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Active
cs: Aktivní

en: Module
cs: Modul

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: you
cs: vy

en: None.
cs: Žádný.

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Available
cs: K dispozici

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: manage fields
cs: správa polí

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Entity ID
cs: ID entity
