Ticket (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: Active
hu: Aktív

en: Module
hu: Modul

en: Date Created
hu: Létrehozás dátuma

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: you
hu: Te

en: Entity
hu: Entitás

en: None.
hu: Nincs.

en: Availability
hu: Foglaltság

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Copy
hu: Másolás

en: Available
hu: Elérhető

en: Cancel link
hu: Mégsem hivatkozás

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Ticket
hu: Jegy

en: Tickets
hu: Hibajegyek

en: export
hu: exportálás

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Start over
hu: Újrakezdés

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Date updated
hu: Módosítás dátuma

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Host entity
hu: Gazdaentitás

en: Registrations
hu: Regisztrációk

en: Label !required
hu: !required címke

en: Host entity type
hu: Gazdaentitás típusa

en: The entity type of the host entity.
hu: A gazdaentitás entitástípusa.

en: Host entity ID
hu: Gazdaentitás azonosítója

en: The entity ID of the host entity.
hu: A gazdaentitás entitásazonosítója.

en: Author entity
hu: Szerző entitása

en: The user who created the registration.
hu: A regisztrációt beadó felhasználó.

en: User entity
hu: Felhasználói entitás

en: The entity for which the registration belongs to. Usually a user.
hu: Az entitás, melyhez a regisztráció tartozik. Általában egy felhasználó.

en: Registrant
hu: Regisztrált

en: State label
hu: Állapotcímke
