Ticket (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Quantity
mn: Тоон

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
