Ticket (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: Status
ru: Статус

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Quantity
ru: Количество

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Active
ru: Активно

en: Module
ru: Модуль

en: Date Created
ru: Дата создания

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: you
ru: вами

en: Entity
ru: Сущность

en: None.
ru: Нет.

en: Availability
ru: Доступность

en: Date created
ru: Дата создания

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Copy
ru: Копировать

en: Available
ru: Доступно

en: Cancel link
ru: Ссылка отмены

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Ticket
ru: Запрос

en: Tickets
ru: Запросы

en: export
ru: экспорт

en: Your
ru: Ваш

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Start over
ru: Начать заново

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Date updated
ru: Дата изменения

en: manage fields
ru: управление полями

en: manage display
ru: управление отображением

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Sign-in
ru: Вход

en: Registrations
ru: Регистрации

en: Label !required
ru: Метка !required

en: State label
ru: Заголовок состояния
