Ticket (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Quantity
af: Aantal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: None.
af: Geen.

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
