Ticket (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Module
be: Модуль

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Entity
be: Сутнасць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Copy
be: Калькаваць

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: %name: illegal value.
be: %name: недазволенае значэнне.

en: export
be: экспартаваць

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Allowed values list: invalid input.
be: Дазволеныя значэнні спісу: няправільны ўвод.

en: A list field (@field_name) with existing data cannot have its keys changed.
be: Спіс палёў (@ імя_палі) з наяўнымі дадзенымі не можа існаваць. Яго ключы змяніліся.
