Ticket (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Copy
bo: འདྲ་བཤུས

en: Cancel link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཕྱིར་འཐེན

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: %name: illegal value.
bo: %name་ནི་ལུགས་མི་མཐུན་པའི་ཐོབ་གྲངས་རེད།

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Allowed values list: invalid input.
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཕན་ནུས་མེད་པའི་ནང་འཇུག་རེད།

en: A list field (@field_name) with existing data cannot have its keys changed.
bo: དེ་སྔར་ཆ་འཕྲིན་གནས་ཡོད་པའི་གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང་ཐོ༼@field_name༽ལ་ཐོབ་གྲངས་བསྒྱུར་བཅོས་བྱེད་མི་ཐུབ།
