Ticket (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Module
lt: Modulis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: State
lt: Etapas

en: you
lt: jūsų

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: export
lt: eksportuoti

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.
