Ticket (7.x-1.0-beta4) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།
