Ticket (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Register
he: הרשמה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Quantity
he: כמות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Module
he: מודול

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: State
he: מצב

en: Entity
he: יישות

en: None.
he: ללא.

en: Availability
he: זמינות

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Copy
he: העתק

en: Available
he: זמין

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: %name: illegal value.
he: %name: ערך בלתי חוקי.

en: export
he: ייצוא

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה
