Ticket (7.x-1.0-beta4) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.
