Ticket (7.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ
