Ticket (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: None.
sl: Brez.

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: %name: illegal value.
sl: %name: neveljavna vrednost.
