Ticket (7.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Quantity
th: จำนวน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: State
th: รัฐ

en: None.
th: ไม่มี

en: Date created
th: วันที่สร้าง

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Copy
th: คัดลอก

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ

en: %name: illegal value.
th: %name: ข้อมูลไม่ถูกต้อง

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
