Ticket (7.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Quantity
lv: Skaits

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: View
lv: Skatīt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Module
lv: Modulis

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Entity
lv: Entītija

en: None.
lv: Neviens.

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: Copy
lv: Kopēt

en: Available
lv: Pieejams

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: export
lv: eksportēt

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Sign-in
lv: Pierakstīšanās
