Ticket (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Your e-mail address
nn: E-postadressa di

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: None.
nn: Ingen.

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
