Ticket (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Quantity
pl: Ilość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Active
pl: Aktywne

en: Module
pl: Moduł

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: you
pl: ty

en: Entity
pl: Encja

en: None.
pl: Brak.

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Available
pl: Dostępne

en: Cancel link
pl: odnośnik Anuluj

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: export
pl: eksportuj

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Date updated
pl: Data modyfikacji

en: manage fields
pl: zarządzaj polami

en: manage display
pl: zarządzaj wyświetlaniem

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Host entity
pl: Encja nadrzędna

en: Registrations
pl: Rejestracje

en: Author entity
pl: Encja autora

en: State label
pl: Etykieta stanu
