Ticket (7.x-1.0-beta5) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
