Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Start
be: Пачатак

en: You have to specify a valid date.
be: Вы павінны ўвесці правільную дату.

en: Date/Time
be: Дата/Час
