Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Default
cy: Diofyn

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: You have to specify a valid date.
cy: Rhaid i chi nodi dyddiad dilys.

en: Date/Time
cy: Dyddiad/ Amser
