Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: You have to specify a valid date.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ ཆ་གནས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཅིག་  གསལ་བཀོད་འབད།
