Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: You have to specify a valid date.
gl: Debe especificar unha data válida.

en: Date/Time
gl: Data/hora
