Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: You have to specify a valid date.
hu: Érvényes dátumot kell megadni.

en: Date/Time
hu: Dátum / Idő

en: Add
hu: Hozzáadás
