Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: You have to specify a valid date.
ku: پێویستە بەروارێکی درووست دیاری بکەیت.
