Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.
