Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: You have to specify a valid date.
ne: कृपया मिल्दो मिति उल्लेख गर्नुस।
