Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: You have to specify a valid date.
nn: Du må spesifisere ein gyldig dato.

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett
