Time Entry (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: End
oc: Fin

en: You have to specify a valid date.
oc: Vos cal sasir una data valida.

en: Date/Time
oc: Data/Ora
