Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: You have to specify a valid date.
ar: يجب أن تحدد تاريخا صحيحا.
