Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: You have to specify a valid date.
bg: Трябва да посочите валидна дата.
