Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত
