Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Label
bs: Oznaka

en: All
bs: Sve

en: You have to specify a valid date.
bs: Morate naznačiti ispravan datum.
