Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: You have to specify a valid date.
el: Πρέπει να δώσετε έγκυρη ημερομηνία.

en: Date/Time
el: Ημερομηνία/'Ωρα

en: Yearly
el: Ετήσια
