Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: You have to specify a valid date.
eo: Vi devas enmeti validan daton.

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo
