Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: End
fa: پایان

en: You have to specify a valid date.
fa: شما باید یک تاریخ معتبر وارد کنید.

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت
