Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા
