Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: You have to specify a valid date.
hr: Morate navesti valjani datum.

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme
