Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն
