Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Start
it: Inizio

en: End
it: Fine

en: Repeat
it: Ripeti

en: You have to specify a valid date.
it: Devi specificare una data valida.

en: Date/Time
it: Data/Ora

en: Add
it: Aggiungi
