Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: You have to specify a valid date.
kn: ಸರಿಯಾದ ದಿನಾಂಕವನ್ನು ಆರಿಸಿ

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ
