Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Repeat
nl: Herhalen

en: You have to specify a valid date.
nl: Geef een geldige datum op.

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Time Entry
nl: Tijditem

en: Add
nl: Toevoegen

en: Save profile type
nl: Profieltype opslaan

en: Delete profile type
nl: Profieltype verwijderen

en: The human-readable name of this profile type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit profieltype.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke mens-leesbare naam voor dit profieltype. Het mag alleen kleine letters, nummer en onderstreepingen bevatten.

en: Repeat settings
nl: Herhaal-instellingen
