Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
