Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ
