Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Repeat
pl: Powtórz

en: You have to specify a valid date.
pl: Wymagana jest prawidłowa data.

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Add
pl: Dodaj

en: Save profile type
pl: Zapisz typ profilu

en: Delete profile type
pl: Usuń typ profilu

en: The human-readable name of this profile type.
pl: Przyjazna dla użytkownika nazwa tego typu profilu.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego typu profilu. Może składać się tylko z małych liter, cyfr i znaków podkreślenia.

en: Repeat settings
pl: Powtórz ustawienia
