Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Repeat
ru: Повтор

en: You have to specify a valid date.
ru: Необходимо указать правильную дату.

en: Date/Time
ru: Дата/Время

en: No repeat
ru: Без повторений

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: Save profile type
ru: Сохранить тип профиля

en: Delete profile type
ru: Удалить тип профиля

en: The human-readable name of this profile type.
ru: Удобочитаемое имя этого типа профиля.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ru: Уникальное машинное имя для этого типа профиля. Может содержать только латинские буквы нижнего регистра, цифры и знак подчеркивания.

en: Format: %format
ru: Формат: %format
