Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Start
sv: Från

en: End
sv: Till

en: Repeat
sv: Upprepa

en: You have to specify a valid date.
sv: Du måste ange ett giltigt datum.

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: Yearly
sv: Årsvis

en: Add
sv: Lägg till

en: Save profile type
sv: Spara profiltyp

en: Delete profile type
sv: Radera profiltyp

en: The human-readable name of this profile type.
sv: Det läsbara namnet på denna profiltyp.

en: A unique machine-readable name for this profile type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn för den här profiltypen. Det får endast innehålla små bokstäver, siffror och understreck.

en: Repeat settings
sv: Inställningar för upprepning
