Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت
