Time Entry (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ
