Time Entry (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.
