Time Entry (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too
